Do obowiązków osoby na ww. stanowisku należeć będzie realizacja kompleksowego procesu sprzedaży samochodów w kanale do firm, poprzez:

  • Bezpośrednie, aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych (poszukujemy osób, które będą gotowe do aktywnego pozyskiwania Klientów)
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami (telefoniczne, mailowe, bezpośrednie)
  • Diagnozę potrzeb Klientów, zarządzanie procesem ofertowania, finalizację procesu sprzedaży
  • Systematyczną pracę w CRM (program ułatwiający bieżące zarządzanie kontaktami z Klientami)
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji

  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • Jesteś zmotywowany do osiągnięcia wyznaczonych celów
  • Prezentujesz pro kliencką postawę oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Interesujesz się motoryzacją - czytasz prasę motoryzacyjną, odwiedzasz targi motoryzacyjne
  • Wykazujesz się samodzielnością i systematycznością w działaniu
  • Sprawnie obsługujesz pakiet MS Office
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B

oraz ….

Chcesz by sukces sprzedaży flotowej Grupy PGD nosił także Twoje nazwisko!

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa zawierana na okres 1 roku, kolejna na czas nieokreślony)
  • Terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od indywidualnych wyników pracy
  • Szkolenia importerskie
  • Super oferta pracownicza! - zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Organizujemy coroczne konkursy w kategorii "Najlepszy Sprzedawca Samochodów", gdzie nagrodą jest atrakcyjna tygodniowa wycieczka zagraniczna
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed
  • Chcemy dbać o Ciebie także po pracy, dlatego dofinansowujemy kartę Multisport
  • Cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjneMikołajki dla DzieciWigilie pracownicze, itp.
  • Pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na współpracy i wsparciu ze strony ekspertów

Opis stanowiska:

  • Realizacja planów sprzedażowych zespołu, jak i indywidualnych (sprzedaż samochodów dostawczych FORD oraz produktów komplementarnych)
  • Koordynacja pracy zespołu handlowego
  • Aktywna sprzedaż samochodów dostawczych marki Ford - praca w salonie i poza salonem
  • Doradztwo w zakresie zabudów specjalistycznych samochodów dostawczych
  • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie oferowanych produktów i usług dodatkowych
  • Udział w organizacji i obsłudze eventów: targi, ekspozycje samochodów, dni otwarte
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Prowadzenie bazy klientów w CRM
  • Prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji transakcji sprzedaży
  • Analizę sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczania w sprzedaży własnej samochodów dostawczych
  • Doświadczenie w koordynacji pracy zespołu handlowego będzie dodatkowym atutem
  • Posiadasz doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów
  • Jesteś zorientowany na realizację wyznaczonych celów
  • Posiadasz zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Cechuje Cię samodzielność i pro aktywność w działaniu
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Swobodnie posługujesz się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie i premii bez górnych limitów
  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport
  • Cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne, Mikołajki dla Dzieci, Wigilie pracownicze, itp.
  • Realną możliwość rozwoju, przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony ekspertów

Blog PGD Blog PGD Facebook Blog PGD Youtube
Czy chcesz być na bieżąco informowany o ofertach