Do naszych dealerstw Forda poszukujemy obecnie:

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kalendarzem, pocztą e-mail oraz listą spraw do załatwienia wraz z ustalaniem priorytetów
  • Zapewnianie sprawnego przepływu informacji pomiędzy Zarządem, a podległymi Działami
  • Kompleksowa organizacja spotkań biznesowych (m.in zapewnianie niezbędnych zasobów i materiałów na spotkania)
  • Udział w spotkaniach i przygotowywanie podsumowań oraz monitorowanie realizacji postanowień
  • Tworzenie zestawień, raportów i prezentacji
  • Koordynacja pracy Biura Zarządu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Zainteresowanie tematyką motoryzacji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację biznesową
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i przełożonego
  • Dyspozycyjność
  • Wysoki stopień umiejętności interpersonalnych i ukierunkowanie na współpracę z osobami na różnych stanowiskach w strukturze firmy
  • Umiejętności planowania i koordynacji wielu zadań
  • Motywacja i zaangażowanie w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym Power Point i Excel
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość podstaw z dziedziny finansów przedsiębiorstwa lub podstaw prawa

To oferujemy

  • Zatrudniamy naszych Pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • Oferujemy pełną wyzwań pracę u lidera rynku w branży motoryzacyjnej
  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników
  • Oferujemy aktywny udział w ciekawych i rozwojowych projektach oraz stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport i inne)
  • Nasi Pracownicy mają możliwość skorzystania ze zniżek na produkty i usługi Holding1 (m.in. zakup lub wynajem auta na preferencyjnych warunkach)
  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Praktyki zawodowe

Praktyki „Rozpędzamy karierę”

Jesteś uczniem szkoły średniej lub studentem? #PozytywnieZaangażowani zapraszają na praktyki w naszych oddziałach w całej Polsce.

Wrocław

Kraków

  • Mechanika Samochodowa
  • Elektromechanika Samochodowa
  • Blacharstwo Samochodowe
  • Lakiernictwo Samochodowe
  • Dział Administracji
  • Dział Aktywów
  • Dział HR
  • Dział IT
  • Dział Księgowości

Warszawa

Katowice

Grupa DF PGD jest częścią Holding1:

holding1
Jest to polska grupa kapitałowa. Od 30 lat tworzy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego.

Kariera w Holding1

  • Tworzymy jasne, obiektywne kryteria oceny Kandydatów
  • Nie kierujemy się stereotypami i uprzedzeniami
  • Nie ingerujemy w sferę prywatności
  • Zawsze udzialamy informacji zwrotnej
  • W przypadku spawdzenia referencji kontaktujemy się wyłącznie z byłymi pracodawcami Kandydatów, zawsze ich o tym uprzednio informując
  • Cenimy zaufanie i uczciwość
  • Liczymy na Twoje zaangażowanie i profesjonalizm
holding-image
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza