DNI OTWARTE w SALONACH FORD PGD

Dni otwarte Ford Transit

DNI OTWARTE w SALONACH FORD PGD

Zapraszamy w dniach 15-17.02.2024

Bądź pierwszy i poznaj dostępne nowe modele:

Transit Custom

Transit Courier

 


Transit Custom

Samochód dostawczy, który najcięższą pracę bierze na siebie. Zaprojektowany by sprostać wymaganiom nowoczesnego stylu pracy i życia. Nowoczesny silnik EcoBlue z opcjonalną 8 stopniową automatyczną skrzynią biegów i napędem na cztery koła pozwalają przewozić ładunki z jeszcze większą łatwością i radością prowadzenia. Dostępny również w wersji w pełni elektrycznej. Nowy E-Transit Custom zapewnia legendarne możliwości w połączeniu z lepszą wydajnością i zerową emisją spalin.

 


Transit Courier

Jest zwinny, dynamiczny i gotowy na każde wyzwanie - praktycznością nie ustępuje nawet większym pojazdom. Został stworzony do pracy, dlatego oddaje w Twoje ręce imponującą przestrzeń ładunkową o pojemności aż 2,3 m3 – to więcej niż w innych vanach tej klasy.

 

Chcesz umówić się na jazdę próbną?

Zapraszamy do:

Euro Car – Powstańców Śląskich 22, Kraków

OMC Motors – Krasnobrodzka 5, Warszawa

 

A tymczasem w salonie FORD MULTEXIM Katowice masz wyjątkową okazję poznania Ford Tourneo Connect z zabudową dla osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy Cię w dniach 15-17.02 do przetestowania samochodu i poznania pełnej wyjątkowej oferty. Pamiętaj, że zabudowa spełnia kryteria programu dofinansowania S-A-M z PEFRON!

W dniu 15.02 w naszym salonie będzie gościć specjalista od zabudów, który zaprezentuje wszystkie jej zalety i odpowie na najbardziej wnikliwe pytania.

Poznaj, przetestuj i zamów jeden z modeli Forda w czasie trwania Dni Otwartych w wyjątkowej ofercie!

 


Ford PGD Bardzka

50-516 Wrocław
Ul. Bardzka 1
tel.: 71 728 35 05

Ford Multexim

40-203 Katowice
al. Roździeńskiego 190
tel.: 32 200 99 05

Ford Partner

31-358 Kraków
ul. Jasnogórska 60
tel.: 12 662 00 05

Ford Euro Car

30-570 Kraków
al. Powstańców Śl. 22
tel.: 12 252 00 05

Ford OMC Motors

03-214 Warszawa
ul. Krasnobrodzka 5
tel.: 22 510 00 05


Nie przegap dni otwartych. Nasi doradcy służą pomocą w razie pytań!

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza