Odkryj

NOWY FORD E-TRANSIT

Wyczekiwany w napięciu. Nieznający kompromisów. Pierwszy w historii Forda w pełni elektryczny samochód dostawczy. Poznaj nowego Forda E-Transit!

Został zaprojektowany tak, aby pomóc Twojej firmie w osiągnięciu celów zrównoważonego rozwoju. Cały czas możesz liczyć na jego legendarną solidność, niesamowite możliwości ładunkowe i wszechstronność.

Zasilany baterią o mocy 400V i 67 kWh Ford E-Transit gwarantuje zeroemisyjny zasięg do 309 KM* na jednym ładowaniu. Dostępny jest w dwóch wariantach wysokości i długości, oferując przestrzeń ładunkową o pojemności nawet do 15,1 metra sześciennego** . Ford E-Transit dostarcza 25 różnych konfiguracji, co sprawia, że możesz stworzyć własnego w pełni elektrycznego E-Transita, który będzie pracować na sukces Twojej firmy.

 

FORD SYNC 4

SYNC 4 to nasz najnowocześniejszy system komunikacji i rozrywki wykorzystujący 12-calowy ekran dotykowy oraz możliwość automatycznego uczenia się, dzięki czemu szybko poznaje preferencje kierowcy. Rozpoznawanie mowy w trybie konwersacji jest w stanie zrozumieć naturalne, potoczne zdania w 15 językach europejskich, pozwalając na kontrolę systemów rozrywki i nawigacji, oświetlenia i klimatyzacji, a także zarządzanie rozmowami telefonicznymi. SYNC 4 wykorzystuję technologię chmury obliczeniowej do skuteczniejszego planowania tras, oraz bezprzewodowych aktualizacji oprogramowania Ford Power-Up – to pozwala Fordowi E-Transit na ciągłe doskonalenie się. System umożliwia kompatybilność bezprzewodową z aplikacjami Apple CarPlay, Android Auto i AppLink.


PRO POWER ONBOARD

Dzięki dużej baterii elektrycznej E-Transit pozwala Ci ładować urządzenia wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Dostępny jako opcja dodatkowa, system zasilania pokładowego Pro Power Onboard dostarcza 2,3 kW mocy bez potrzeby posiadania generatora. Możesz więc po prostu podłączyć wiertarkę, piłę, laptopa lub jakiekolwiek inne urządzenie do gniazdka 230 V i zabierać się do pracy.


WIELOWAHACZOWE ZAWIESZENIE TYLNE

Tylne zawieszenie Forda E-Transit zostało przeprojektowane tak, aby zmaksymalizować ładowność i poprawić osiągi. Możesz przewozić do 1758 kg ładunku, a wytrzymałe niezależne tylne zawieszenie poprawi prowadzenie i przyczepność zarówno podczas jazdy z obciążeniem, jak i bez niego.


ŁADOWANIE NA STACJACH PUBLICZNYCH

Bez względu na to, gdzie jesteś, ładowanie Forda E-Transit powinno być łatwe. Nasza szybko rozwijająca się sieć ładowania obejmuje ponad 200 tys. publicznych punktów ładowania w całej Europie. Z kolei stacje szybkiego ładowania o dużej mocy firmy IONITY z wieloma punktami ładowania znajdują się już w ponad 450 lokalizacjach.


ZDALNE URUCHAMIANIE

Użyj aplikacji FordPass Pro, aby ustawić preferowaną temperaturę w kabinie i włączyć klimatyzację z domu lub biura. Twój Ford E-Transit będzie już przygotowany do drogi, zanim usiądziesz za kierownicą.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza