Odkryj

TRANSIT AUTOBUS

Odkryj połączenie współczesnej stylistyki i niezwykłego komfortu.

 


Adaptacyjny tempomat

Adaptacyjny tempomat to system kontroli prędkości, który monitoruje drogę przed samochodem. Adaptive Cruise Control pozwala wybrać i utrzymywać prędkość (od 25 do 180 km na godzinę) z jaką chce jechać kierowca, a gdy wykryje pojazd znajdujący się przed Twoim samochodem, zwolni lub zahamuje, by zapewnić odpowiednią odległość między pojazdami. Gdy droga znów będzie pusta, system przywróci ustawioną prędkość.


Łatwiejsze cofanie dzięki wbudowanej kamerze
 

 

Dodatkowa kontrola podczas ruszania pod górę
 
 

 

 

 

 

Światła, które włączają się automatycznie wtedy, gdy są potrzebne

Komfort jazdy

Przewóz osób wiąże się ze specyficznymi wymaganiami oraz obowiązkami. Ford Transit Autobus został zaprojektowany tak, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom. Wiąże się to z wykorzystaniem wielu innowacyjnych i pomysłowych funkcji, które mają tylko za cel optymalizację komfortu, wygody oraz bezpieczeństwa wszystkich pasażerów.


Ford SYNC. Zaawansowana technologia obsługi głosowej

Ford SYNC umożliwia sterowanie systemem audio, odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych za pomocą prostych komend głosowych w języku polskim. Technologia ta pozwala również na odtwarzanie muzyki z pamięci USB, a także bezprzewodowo z telefonu komórkowego poprzez Bluetooth®1. Z kolei funkcja AppLink, to prosty i bezpieczny sposób na obsługę kompatybilnych aplikacji za pomocą ekranu pokładowego systemu audio.


Elektryczny fotel kierowcy
 

 

Półki na bagaż
 
 

 

 

 

 

Klimatyzacja części pasażerskiej

Osiągi i zużycie paliwa

Gama nowych 2,2-litrowych silników wysokoprężnych TDCi o mocy 125 lub 155 KM z 6-biegowymi przekładniami oferuje większą moc i moment obrotowy, a jednocześnie zapewnia wyjątkową oszczędność paliwa i niskie koszty eksploatacji. Co więcej jednostki te spełniają niezwykle rygorystyczną normę emisji spalin Euro 6. Bez względu na wybór silnika, gwarantujemy, że podróże będą bardziej płynne i relaksujące zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.


Najnowsze, potężne i oszczędzające paliwo silniki

Wybierając Forda Transit Autobus M2, masz do dyspozycji trzy zaawansowane silniki Duratorq o pojemności 2.2 litra. Dzięki 6-biegowej przekładni i napędzie na przednie koła jednostki te dostarczają moc 100, 125 lub 155 KM oraz do 385 Nm momentu obrotowego, co zapewnia większą moc i rzadszą zmianę biegów. Pomysłowe rozwiązania techniczne skutkują wyjątkową oszczędnością paliwa, niską emisją CO2 oraz szybkim i wydajnym rozgrzewaniem silnika nawet przy najniższych temperaturach.


Maksymalna oszczędność paliwa
 

 

Wspomaga bardziej ekonomiczną jazdę
 
 

 

 

 

 

Kontrola przyśpieszenia, dzięki której jeździsz oszczędniej

Bezpieczeństwo

Poznaj imponującą listę technologii, które ułatwiają codzienną pracę kierowcy, dbają o bezpieczeństwo podróży już od pierwszego kilometra, a także chronią Twojego Forda Autobus.


Układ poprawiający stabilność na zakrętach

Układ poprawiający stabilność na zakrętach (TVC) optymalizuje rozkład momentu obrotowego pomiędzy kołami. Efekt? Lepsza stabilność oraz zwiększona przyczepność i precyzja manewrowania, która pomaga w pokonywaniu zakrętów czy oraz nierówności na drodze.


Elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC)
 

 

Dodatkowa pomoc przy hamowaniu awaryjnym
 
 

 

 

 

 

Poduszki dla kierowcy, pasażera, kurtyny i poduszki boczne

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza