Odkryj

TRANSIT PODWOZIE

Transit Podwozie z kabiną został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wszechstronności zastosowań. Pojazd został wyposażony w funkcje i technologie mające na celu wspomaganie jazdy. Gdy tylko zaczniesz z nich korzystać, trudno będzie Ci się bez nich obejść.

 


Zaawansowana automatyczna skrzynia biegów

Wszystkie nowe silniki Forda EcoBlue 2.0 l TDCi o mocy 130 KM i 170 KM są dostępne z najnowszą sześciobiegową automatyczną przekładnią SelectShift. Łączy ona wygodę automatycznej przekładni z kontrolą, jaką daje ręczna skrzynia biegów, gwarantując błyskawiczną i płynną zmianę biegów - zwłaszcza podczas jazdy po mieście. Ta bezkonkurencyjna skrzynia daje również kierowcy możliwość ręcznej zmiany biegów, a także blokowania ich na przykład podczas jazdy na wzniesieniach lub śliskich nawierzchniach.


Mniej męczące i bardziej oszczędne podróżowanie
 

 

Pomoc w utrzymaniu pojazdu na pasie ruchu
 
 

 

 

 

 

System ostrzeżeń kierowcy informuje o zmęczeniu

Komfort jazdy

Niezależnie od tego, gdzie przyjdzie Ci pracować Transit Podwozie z kabiną zadba o Twoją wygodę i możliwość pozostawania w kontakcie. W bogato wyposażonej, pełnej różnych schowków kabinie możesz korzystać z poleceń głosowych, by w trakcie jazdy przyjmować i wykonywać połączenia telefoniczne.Szeroka gama innowacyjnych udogodnień zapewnia maksymalną wydajność i niezawodność pojazdu.


Za kierownicą

Ford Transit Podwozie z kabiną wspiera kierowcę już od pierwszych sekund. O komfortową pracę nawet podczas najdalszych tras z pewnością pomoże zadbać podgrzewany i sterowany elektrycznie fotel kierowcy z regulacją odcinka lędźwiowego. O wygodną pozycję za kierownicą dba również podłokietnik oraz kolumna kierownicy regulowana w dwóch płaszczyznach.


Podróżuj komfortowo dzięki SYNC 3
 

 

Tankowanie bez możliwości popełnienia błędu
 
 

 

 

 

 

Lusterka boczne, które chronią same siebie

Osiągi i zużycie paliwa

Ford Transit wyposażony jest w najnowsze silniki Ford EcoBlue 2.0 TDCi, które jednocześnie oferują bardzo wysoką moc, niespotykaną oszczędność paliwa i niską emisję CO2 - dzięki zaawansowanej konstrukcji i wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań, jednostki te spełniają surowe normy emisji spalin Euro 6.O Twój firmowy budżet dbają nie tylko zaawansowane i wytrzymałe silniki. Koszty eksploatacji obniżają również zaawansowane technologie takie jak ładowanie akumulatora z wykorzystaniem odzyskiwanej energii, Auto Start-Stop oraz kontrola przyśpieszenia.Każde z tych rozwiązań gwarantuje maksymalny zwrot z inwestycji w nowego Forda Transit Podwozie z kabiną, a także ogranicza do minimum koszty jego utrzymania.


Silniki Ford EcoBlue TDCi

2-litrowe silniki EcoBlue TDCi najnowszej generacji, dostępne w Fordzie Transit Podwozie z kabiną, stanowią połączenie doskonałych osiągów i mocy z mniejszym zużyciem paliwa i niższym poziomem emisji spalin. Aby jeszcze bardziej obniżyć koszty eksploatacji, częstotliwość przeglądów serwisowych ustalona została na 60 tys. km lub co 2 lata (którakolwiek z powyższych wartości zostanie osiągnięta wcześniej). Dostępne są trzy wersje mocy: 105 KM / 360 Nm, 130 KM / 385 Nm oraz 170 KM / 405 Nm, spośród których na pewno znajdziesz opcję dopasowaną do swoich potrzeb.


Maksymalna wydajność. Minimalna emisja zanieczyszczeń
 

 

Kontrola przyśpieszenia, dzięki której jeździsz oszczędniej
 
 

 

 

 

 

Maksymalna oszczędność paliwa

Bezpieczeństwo

Lista ułatwiających codzienną jazdę technologii jest długa: od pomocy przy ruszaniu pod górę po system, który wezwie za Ciebie służby ratownicze. Znajdziesz też wiele systemów dbających o bezpieczeństwo Twoje, Twojego pojazdu oraz przewożonego ładunku.


Bezpieczne utrzymanie przyczepy w prostej linii

System stabilizacji toru jazdy przyczepy (Trailer Sway Control) wykrywa wychylenie przyczepy i zmniejsza prędkość pojazdu, poprzez ograniczenie momentu obrotowego silnika i stopniowe zwiększanie nacisku hamulców na wszystkie koła. Przywraca to stabilność i pozwala na zwiększenie kontroli nad przyczepą ciągniętą przez samochód.


Elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC)
 

 

Roll Stability Control (RSC)
 
 

 

 

 

 

Układ kontroli trakcji (TC)

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza