KA+

Ford KA+ zachwyca stylem i praktycznościąPrzestrzeń dla każdego

Ford KA+ to wyjątkowo przestronne miejskie auto, które świetnie sprawdzi się też podczas weekendowych wypadów. Samochód został zaprojektowany tak, by zapewnić możliwie największą ilość miejsca, maksymalny komfort i funkcjonalność wnętrza przeznaczonego dla 5 osób. Dzięki dużym tylnym fotelom Ford KA+ zapewnia komfortowe warunki podróży pasażerom jadącym z tyłu. Jest tam wystarczająco dużo miejsca dla 3 dorosłych osób.


Liczy się każda kropla paliwa

Nowy Ford KA+ napędzany jest czterocylindrowym silnikiem benzynowym Ti-VCT o pojemności 1.2 l, który jest dostępny w dwóch wersjach: o mocy 70 KM oraz 85 KM. Obie wersje spełniają normę emisji spalin Euro 6. Oba warianty zapewniają niskie zużycie paliwa i charakteryzują się niewielką emisją CO2 na poziomie 114 g/km. Korzyści te osiągnięto dzięki dłuższemu zestopniowaniu skrzyni biegów.

Wersja z emisją CO2 na poziomie *110g


STYLOWY I PRAKTYCZNY

Kompaktowe nadwozie Forda KA+ jest odzwierciedleniem miejskiego stylu życia. Łączy ono w sobie praktyczność pięciodrzwiowego auta z nowoczesną stylistyką. Charakterystyczna przednia górna krata wlotu powietrza została ozdobiona chromowanym obramowaniem i poziomymi belkami. Smukłe reflektory wydłużają się ku tyłowi dodając sylwetce elegancji. Okrągłe światła przeciwmgielne podkreślają dynamiczny wygląd.


Wyrazista prezencja


Dynamiczny design

Praktyczna i opływowa linia nadwozia


Efektowne felgi


Stylowe i dynamiczne linie nadwozia


Odważny, wyróżniający się przedni grill


NOWOCZESNY, PRZESTRONNY I PRAKTYCZNY

W przestronnym wnętrzu Forda KA+ może wygodnie podróżować pięć osób. Pasażerowie tylnych siedzeń mogą być pewni, że będą mieć wystarczająco dużo miejsca nad głową i na nogi. Również bagażnik pozytywnie zaskoczy Cię swoją pojemnością.


Dbałość o szczegóły


Dobrze doświetlone wnętrze z doskonałą wentylacją


Ford SYNC - technologia obsługi głosowej


Komfortowa przestrzeń z tyłu dla 3 osób


Prosty ale wyrafinowany


Wnętrze zaprojektowane z myślą o Tobie


PRZYJEMNOŚĆ PROWADZENIA

Lekki i zwinny. Doskonale reagujący i bezpieczny. Ford KA+ znakomicie sprawdza się w każdych warunkach.
Dzięki licznym inteligentnym technologiom ten niewielki samochód oferuje Ci równie dużo, co jego więksi konkurenci. Zastosowane rozwiązania są gwarancją płynnej i przyjemnej jazdy oraz maksymalnego bezpieczeństwa.
Ford KA+ to radość podróżowania – zarówno po mieście, jak i w trasie.


Łatwe parkowanie w ciasnych miejscach

Ford KA+ to kompaktowe i niezwykle zwrotne auto, które sprawia, że parkowanie w ciasnych miejscach jest dziecinnie proste. W bezstresowym manewrowaniu pomogą również tylne czujniki parkowania, które minimalizują ryzyko wgnieceń i zadrapań podczas wjeżdżania i wyjeżdżania z miejsc parkingowych. Jeśli podczas cofania pojazdu czujniki wykryją przeszkodę, urządzenie emituje dźwiękowe sygnały ostrzegawcze. Częstotliwość sygnałów wzrasta wraz ze zbliżaniem się do przeszkody.


Tempomat - przyjemność podróżowania

Tempomat z ogranicznikiem prędkości umożliwia ustawienie preferowanej prędkości jazdy. Pomaga uniknąć przekraczania ograniczeń prędkości co doskonale sprawdza się w terenie zabudowanym i zwiększa komfort prowadzenia na dłuższych dystansach. W sytuacji gdy musisz nagle przyspieszyć wystarczy nacisnąć mocno pedał gazu, co anuluje wcześniej zaprogramowaną prędkość.
Łatwe ruszanie pod górę (system HSA)

Układ ułatwiający ruszanie na wzniesieniach (HSA) zapobiega stoczeniu się pojazdu. System utrzymuje działanie układu hamulcowego przez dodatkowe 2,5 sekundy, dzięki czemu zyskujesz czas i kontrolę w chwili przekładania stopy z pedału hamulca na pedał przyspieszenia.Przyczepność w każdych warunkach

Układ kontroli trakcji (TC) pomaga uniknąć buksowania kół podczas jazdy na śliskiej nawierzchni. Sprawdza się on idealnie wtedy, gdy trzeba gwałtownie przyspieszyć lub wjechać na wzniesienie.


Prowadź bez zbędnego wysiłku

System wspomagania kierownicy (EPAS) automatycznie dostosowuje się do prędkości z jaką się poruszasz. Podczas jazdy po mieście lub parkowania system ułatwia skręt kół i zapewnia większą siłę wspomagania. Przy większej prędkości (np. na autostradzie) system usztywnia kierownicę, dając prowadzącemu poczucie większej kontroli i pewności. Nowatorski system EPAS jest aktywny tylko wtedy kiedy to potrzebne, co zmniejsza zużycie energii, a zatem i paliwa.


Lepsza widoczność w dzień i w nocy

Nowy Ford KA+ jest wyposażony standardowo w przednie światła przeciwmgielne oraz światła do jazdy dziennej, które dzięki są dobrze widoczne na drodze – zarówno w dzień, w nocy, jak i we mgle. Dodatkowo światła do jazdy dziennej podkreślają stylową sylwetkę samochodu.PRAKTYCZNE AUTO, KTÓRE DAJE MNÓSTWO PRZYJEMNOŚCI Z JAZDY

Praktyczne rozwiązania i zaawansowane technologie zapewniają wiele przyjemności z jazdy i sprawiają, że Ford KA+ to samochód, który idealnie wkomponuje się w Twój styl życia.
System Ford SYNC pozwala na obsługę urządzeń mobilnych i zestawu audio za pomocą prostych poleceń głosowych w języku polskim lub za pośrednictwem ekranu dotykowego. Z kolei stacja dokująca My Ford Dock to wymarzone miejsce dla Twojego smartfona – bezpieczne i z funkcją ładowania.
Połączenie nowoczesnego designu i inteligentnych rozwiązań sprawia, że Ford KA+ nie tylko przyciąga wzrok, ale jest również niezwykle funkcjonalny.


Ford SYNC z obsługą głosową i funkcją AppLink

Ford SYNC umożliwia sterowanie systemem audio, odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych za pomocą prostych komend głosowych w języku polskim. Technologia ta pozwala również na odtwarzanie muzyki z pamięci USB, a także bezprzewodowo z telefonu komórkowego poprzez Bluetooth®. Z kolei funkcja AppLink, to prosty i bezpieczny sposób na obsługę kompatybilnych aplikacji za pomocą ekranu pokładowego systemu audio.

Ford SYNC umożliwia sterowanie systemem audio, odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych za pomocą prostych komend głosowych w języku polskim. Technologia ta pozwala również na odtwarzanie muzyki z pamięci USB, a także bezprzewodowo z telefonu komórkowego poprzez Bluetooth®. Z kolei funkcja AppLink, to prosty i bezpieczny sposób na obsługę kompatybilnych aplikacji za pomocą ekranu pokładowego systemu audio.

Stacja dokująca My Ford Dock

Stacja dokująca My Ford Dock to specjalny składany uchwyt umieszczony w górnej części deski rozdzielczej. Po otwarciu może ona służyć do bezpiecznego zamocowania smartfona lub urządzenia nawigacyjnego, które dzięki temu znajduje się cały czas w zasięgu wzroku kierowcy. Dla większej wygody stacja jest wyposażona w złącze USB umożliwiające łatwe ładowanie podłączonego urządzenia.
Rozrywka w samochodzie

Ford KA+ oferuje szereg funkcji i urządzeń które sprawiają, że jazda tym samochodem jest jeszcze przyjemniejsza. Są to m.in. radioodbiornik cyfrowy (DAB) oraz odtwarzacz CD/MP3. Istnieje też możliwość podłączania urządzeń zewnętrznych poprzez złącze USB.

System komunikacji Ford SYNC z obsługą głosową i AppLink umożliwia połączenie telefonu komórkowego z pojazdem poprzez Bluetooth®,co pozwala kierowcy korzystać z odtwarzacza i telefonu bez konieczności odrywania rąk od kierownicy.AppLink to rozwiązanie, które umożliwia obsługę głosową aplikacji zainstalowanych na urządzeniach przenośnych, w tym korzystanie ze znanego serwisu muzycznego Spotify.


BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS JAZDY

Ford KA+ posiada wiele inteligentnych rozwiązań, które pozwalają chronić kierowcę i pasażerów.
Jednym z kluczowych rozwiązań jest Ford SYNC z funkcją wzywania pomocy (Emergency Assistance), która umożliwia wezwanie służb ratunkowych, jeśli dojdzie do wypadku.
Ford KA+ zawsze dba o Twoje bezpieczeństwo.


Ford SYNC z funkcją wzywania pomocy w razie wypadku

System Ford SYNC wyposażony został w funkcję wzywania pomocy w razie wypadku (Emergency Assistance). Uruchamia się, gdy dojdzie do wypadku, w momencie aktywacji poduszki powietrznej lub odcięcia pompy paliwa. Tak długo, jak telefon komórkowy jest podłączony do Ford SYNC, system może wykorzystać go do połączenia się ze służbami ratunkowymi, aby podać im wszystkie istotne informacje (np. współrzędne GPS) oraz umożliwić rozmowę z kierowcą. Dzięki temu możliwe jest szybkie i skuteczne działanie służb ratunkowych.

*Funkcja wzywania pomocy jest elementem systemu Ford SYNC. Uruchamia się, gdy dojdzie do wypadku - w momencie aktywacji poduszki powietrznej lub odcięcia pompy paliwowej. Funkcja ta nawiązuje bezpośrednie połączenie z numerem 112 za pośrednictwem sparowanego z Ford SYNC telefonu komórkowego wyposażonego w Bluetooth. System przekazuje służbom ratowniczym m.in. współrzędne GPS pojazdu, który uległ wypadkowi oraz umożliwia rozmowę z kierowcą, co znacznie ułatwia i przyspiesza działanie służb ratowniczych. Funkcje odczytywania tekstów oraz Wzywania pomocy nie są obsługiwane we wszystkich europejskich językach.

Pełna ochrona

Ford KA+ wyposażony jest nie tylko w poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera z przodu. Bezpieczeństwo zapewniają również poduszki boczne kierowcy i pasażera siedziącego z przodu, a także kurtyny powietrzne zabezpieczające przed urazem głowy osoby siedzące w 1. i 2. rzędzie siedzeń.

Zobacz video test Nowego Forda Ka + 

Zobacz video test


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Karta Ratownicza