Odkryj

Nowy Ford Mondeo Hybrid

Poznaj zalety technologii hybrydowej


Technologia hybrydowa

Ford Mondeo Hybrid kombi zapewnia niskie zużycie paliwa dzięki funkcji płynnego przełączania pomiędzy napędem elektrycznym i spalinowym. Napęd Forda Mondeo Hybrid kombi, który korzysta z najnowocześniejszych akumulatorów litowo-jonowych, działa w momencie ruszania pojazdu w trybie elektrycznym. Podczas przyspieszania lub wyprzedzania włącza się dodatkowo silnik spalinowy, zapewniający niezbędną moc w zależności od potrzeb. Aby zwiększyć zasięg, inteligentny układ ładowania akumulatora (Regenerative Braking) odzyskuje ponad 90% kinetycznej energii hamowania i wykorzystuje ją do ładowania akumulatorów.

Ciesz się plusami technologii hybrydowej

Ford Mondeo Hybrid (HEV) łączy zalety elektrycznego układu napędowego i konwencjonalnego. Przy odpowiednim poziomie naładowania akumulatora Ford Mondeo Hybrid może pokonywać krótkie trasy wyłącznie na silniku elektrycznym i przy zerowej emisji szkodliwych substancji lub duże odległości na silniku spalinowym. Napęd elektryczny wspomaga silnik benzynowy w celu zmaksymalizowania wydajności i zminimalizowania spalania.Inteligentniejsza jazda

Ładowanie podczas jazdy

Minimalna emisja spalin, maksymalna oszczędność paliwa

Bardziej wyrafinowany sposób jazdy

Nowe Mondeo jest wyposażone w szereg zaawansowanych technologii zaprojektowanych tak, by ułatwić Ci życie. Niektóre systemy, np. inteligentny tempomat z funkcją Stop & Go lub system wspomagający utrzymanie pojazdu na pasie ruchu, nieustannie monitorują warunki panujące na drodze czy natężenie ruchu i odpowiednio na nie reagują. Inne przydatne funkcje, w tym układ ułatwiający ruszanie z miejsca na wzniesieniach i aktywny asystent parkowania (Active Park Assist), umożliwiają bezstresową, komfortową jazdę.


Tempomat adaptacyjny z funkcją Stop & Go

Tempomat adaptacyjny pozwala wprowadzić żądaną prędkość i odległość od poprzedzającego pojazdu, po czym będzie automatycznie utrzymywać zadany odstęp, jeśli warunki na drodze uniemożliwiają jazdę z ustaloną prędkością. W pojazdach z automatyczną skrzynią biegów tempomat adaptacyjny z funkcją Stop & Go utrzymuje zadaną odległość do pojazdu poprzedzającego, nawet jeśli ten pojazd zwolni i zahamuje. A gdy pojazdy znajdujące się z przodu ruszą ponownie, Twój samochód także ruszy. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie podczas jazdy przy dużym natężeniu ruchu np. w korkach ulicznych.Stylowe i poprawiające widoczność światła do jazdy dziennej LED

Zaawansowany system pomagający utrzymać pojazd na pasie ruchu

Pewne prowadzenie bez względu na warunki drogowe


Bezstresowe parkowanie i wyjeżdżanie z miejsca parkingowego

System monitorowania martwego pola widzenia w lusterku (Blind Spot Information)

System rozpoznawania znaków drogowych (Traffic Sign Recognition)

Ciesz się każdą podróżą

Inteligentne technologie i wzornictwo zastosowane w nowym Fordzie Mondeo sprawiają, że jazda zawsze jest wyjątkowym przeżyciem. Od oświetlenia wnętrza, które można dostosować w zależności od nastroju, do automatycznej regulacji temperatury, a nawet przednich wielokonturowych foteli z funkcją masażu… Każdy szczegół zaprojektowano tak, aby Twoja podróż była relaksująca. Natomiast Ford Mondeo Hybrid kombi oferuje obszerną przestrzeń ładunkową, w której jeszcze nigdy nie zmieściło się aż tyle bagażu.


Funkcjonalność kombi, wydajność hybrydy

Przestrzeń bagażnika w większości pojazdów hybrydowych jest ograniczona z powodu dużych akumulatorów. Dzięki inteligentnej inżynierii i designowi Ford Mondeo Hybrid kombi jest pod tym względem wyjątkowy. Oferuje przestrzeń na wszystko, czego potrzebujesz. Pojemność samego bagażnika wynosi ponad 403 litry. Po złożeniu tylnych siedzeń może wzrosnąć do 1508 litrów. Z kolei płaska podłoga bagażnika ułatwia bezproblemowy załadunek i rozładunek oraz przewożenie dużych i nieforemnych przedmiotów. Pod podłogą bagażnika są ukryte dodatkowe schowki. Przestrzeń została zaprojektowana i wykorzystana w taki sposób, by zaoferować zarówno wszechstronny jak i wydajny samochód hybrydowy.Ford SYNC 3 ze sterowaniem głosowym i ekranem dotykowym

Nowy modem FordPass Connect ułatwia podróżowanie

Drzwi bagażnika zamykane i otwierane elektrycznie


Podgrzewana przednia szyba Quickclear

Panoramiczny dach - jaśniejsze i bardziej przestronne wnętrze

Nowoczesne systemy audio

Poczuj się pewnie podczas jazdy

Nowy Ford Mondeo jest wyposażony w mocne i ekonomiczne silniki, a także w szereg inteligentnych technologii. Efekt: doskonałe osiągi i precyzyjna kontrola nad pojazdem. Wybierz układ z napędem hybrydowym, zaawansowany silnik benzynowy bądź wysokoprężny, a dostaniesz moc i osiągi, których potrzebujesz. Połączenie inteligentnych technologii i zaawansowanej inżynierii oznaczają wyjątkową ekonomiczność i niską emisję CO2 bez względu, na który układ się zdecydujesz.


Wydajniejszy sposób ładowania akumulatora

Technologia Regenerative Breaking wykorzystuje energię wytwarzaną w trakcie hamowania samochodu do ładowania akumulatora zasilającego silnik elektryczny, który to wspomaga pojazd przy ruszaniu pozwalając mu uzyskać optymalne warunki pracy.Mniejsze zużycie paliwa dzięki systemowi Auto-Start-Stop

Lepsza aerodynamika i większa oszczędność

Manetki do zmiany biegów – jeszcze większa przyjemność z jazdy


6-biegowa manualna skrzynia biegów

Nowy standard silników wysokoprężnych

Automatyczna skrzynia z obrotowym przełącznikiem biegów

Ford Mondeo Hybrid Kombi Titanium (2019)

Po raz pierwszy miałem do czynienia z Fordem Mondeo Hybrid w 2016 roku i już wtedy widziałem w nim duży potencjał. Do poprawy był tylko jeden obszar, który zmieniono po niedawnym liftingu. Teraz z pełną odpowiedzialnością uznaję Mondeo Hybrid Kombi za najlepszą odmianę tego modelu.

Zobacz video test


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza