Ford S-Max

Ford S-Max

Aerodynamiczna linia nadwozia, innowacyjne rozwiązania oraz technologie takie jak Auto Start-Stop sprawiają, że wybierając Forda S-MAX nie musisz iść na żadne kompromisy.


Pewne prowadzenie bez względu na warunki drogowe

Inteligentny napęd na wszystkie koła (AWD) błyskawicznie reaguje na zmiany podłoża i automatycznie przekazuje odpowiednią ilość momentu obrotowego do tych kół, które mogą go najlepiej wykorzystać. Zapewnia to doskonałą przyczepność i kontrolę nad pojazdem.


Oczy dookoła głowy
 

 

Bezstresowe parkowanie i wyjeżdżanie z miejsca parkingowego
 
 

 

 

 

 

Innowacyjne wycieraczki - Clearview

Układ wspomagania kierownicy, który dostosowuje się do warunków

Elektryczny układ wspomagania kierownicy EPAS (Electric Power Assisted Steering) automatycznie dostosowuje się do prędkości jazdy i warunków. Przy jeździe z niewielką prędkością system sprawia, że obrót kierownicy jest lżejszy. Zwiększa to możliwości manewru. Jednak wraz ze wzrostem prędkości rośnie opór kierownicy. W ten sposób kierowca lepiej czuje samochód i ma zapewnioną łatwiejszą kontrolę nad pojazdem. Teraz EPAS kontroluje również zjeżdżanie z toru jazdy, uwzględniając boczne wiatry i inne warunki drogowe.


Maksymalne panowanie nad pojazdem na zakrętach
 

 

Dodatkowa pomoc przy cofaniu
 
 

 

 

 

 

Ford SYNC z funkcją wzywania pomocy

Komfort jazdy

Ford S-MAX zapewnia maksymalne osiągi oraz pełną kontrolę w każdej sytuacji i każdych warunkach. Poznaj zastosowane rozwiązania takie jak precyzyjnie dostrojone przednie i tylne zawieszenie oraz bogactwo inteligentnych technologii.


Fotele, które lepiej podpierają ciało i masują mięśnie

Kierowca i pasażer siedzący z przodu mogą mieć do dyspozycji system ogrzewanych i wentylowanych foteli wielokonturowych z funkcją masażu. Ich niezaprzeczalną zaletą jest fakt iż pomagają zwalczyć zmęczenie
i dolegliwości pleców, stymulując mięśnie i układ krwionośny przy pomocy fal generowanych przez wbudowany system napełnianych powietrzem poduszek. System dostosowuje ciśnienie w każdej z poduszek, tak aby użytkownik miał wrażenie przesuwającego się po jego plecach wałka do masażu.


Panoramiczny dach
 

 

Regulowana kolumna kierownicy
 
 

 

 

 

 

Funkcjonalny układ siedzeń

Osiągi i zużycie paliwa

Witaj w czasach, w których nie musisz już wybierać między mocą a ekonomicznością! Aerodynamiczna linia nadwozia, innowacyjne rozwiązania oraz technologie takie jak Auto Start‑Stop sprawiają, że wybierając Forda S‑MAX nie musisz iść na żadne kompromisy.


EcoBoost – moc i wydajność w jednym

Doskonałe osiągi i komfortowa jazda to zasługa nowoczesnych jednostek napędowych, w tym silników benzynowych EcoBoost. W gamie silników benzynowych znajduje się nowa jednostka 1.5 litra EcoBoost o mocy 160 KM, połączona z manualną skrzynią biegów, oraz 240-konny silnik 2.0 EcoBoost zestawiony ze skrzynią automatyczną.


Siła wyboru
 

 

8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów z obrotowym przełącznikiem zmiany biegów
 
 

 

 

 

 

Manetki do zmiany biegów– jeszcze większa przyjemność z jazdy

Bezpieczeństwo

Najnowocześniejsze i wszechstronne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa współpracują ze sobą, aby zapewnić Tobie
i Twoim pasażerom maksymalną ochronę.


Dodatkowa pomoc przy hamowaniu awaryjnym

Układ wspomagania hamowania awaryjnego to kolejne rozwiązanie pomagające kierowcy w skuteczniejszym hamowaniu w sytuacjach awaryjnych. Rozpoznając siłę nacisku na hamulec, system automatycznie zwiększa ją
w razie potrzeby.


Pełna kontrola nad pojazdem bez względu na warunki
 

 

Szybsze i krótsze hamowanie
 
 

 

 

 

 

Niezależne zasilanie alarmu

Ford S-Max 2.0 TDCI Power Shift

To nasz kolejny test Forda, tym razem rodzinno-sportowego S-Maxa. Czy van o sportowym charakterze może być pełnowartościowym samochodem rodzinnym? Sprawdzamy wersję ze 180-konnym silnikiem Diesla
i automatyczną skrzynią biegów PowerShift.

Zobacz video test


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza