Oryginalne klocki hamulcowe

Klocki hamulcowe

Oferujemy oryginalne klocki hamulcowe dla Twojego samochodu
Ford Fiesta nr 2458764 w promocyjnej cenie 243 zł.


Oryginalne klocki hamulcowe

Klocki hamulcowe to jeden z elementów układu hamulcowego, który odpowiada za nasze bezpieczeństwo na drodze. Bez nich nie zmniejszysz prędkości samochodu, ani go nie zatrzymasz. Ten niepozorny element pełni niezwykle istotną rolę, dlatego nie można go lekceważyć.

Kontrola i wymiana

Stan klocków hamulcowych należy kontrolować i w razie zużycia dokonać ich wymiany.

Specjaliści podają różne wartości przebiegu, po którym kierowca powinien wykonać wymianę klocków. Należy jednak pamiętać, że na zużycie wpływ ma zbyt wiele czynników, aby jasno to określić.

Stąd kontrola – należy kontrolować stopień zużycia klocków i nie dopuścić do ich całkowitego starcia. Zniszczone klocki hamulcowe ocierają się o tarcze co powoduje hałas i to jest dla nas sygnał bezwzględnej wizyty w serwisie.

Wymiana – zużyte klocki hamulcowe należy wymienić w profesjonalnym serwisie, gdzie cały proces zostanie przeprowadzony szybko i fachowo, a co ważne klocki zostaną wymienione na oryginalne, dedykowane modelowi naszego samochodu. To jest gwarancja najwyższej jakości, dłuższej żywotności, a co najważniejsze naszego bezpieczeństwa!

 

Zadzwoń lub umów się on-line


Ford PGD Bardzka

50-516 Wrocław
Ul. Bardzka 1
tel.: 71 728 35 05

Ford Multexim

40-203 Katowice
al. Roździeńskiego 190
tel.: 32 200 99 05

Ford Partner

31-358 Kraków
ul. Jasnogórska 60
tel.: 12 662 00 05

Ford Euro Car

30-570 Kraków
al. Powstańców Śl. 22
tel.: 12 252 00 05

Ford OMC Motors

03-214 Warszawa
ul. Krasnobrodzka 5
tel.: 22 510 00 05


Umów się on-line


Promocyjna cena klocków hamulcowych nie obejmuje usługi wymiany

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza