Do naszych dealerstw Forda poszukujemy obecnie:

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń transportowych i międzynarodowych
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych procesów, zadań oraz ich terminowość
  • Rozbudowa bazy podwykonawców
  • Kontrola i monitorowanie realizacji zleceń przez podwykonawców, rozliczenia finansowe i obsługa dokumentacji transportowej
  • Realizacja procesów reklamacyjnych szkód powstałych w trakcie realizacji zleceń transportowych
  • Współtworzenie procesów i procedur w sektorze transportu i logistyki
  • Wdrożenie narzędzi pracy tj. platformy transportowe – transeu, timocom
  • Raportowanie efektów pracy
  • Bieżąca współpraca z działami firmy

Nasze wymagania:

  • Znajomość przepisów dotyczących transportu krajowego i międzynarodowego
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodą komunikację
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów, podejmowanie odpowiedzialnych decyzji
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych
  • Doświadczenie w pracy w dynamicznym środowisku
  • Znajomość TSL

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie oparte na podstawie oraz systemie premiowym
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
  • Dofinansowanie karty benefit Multisport
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej
  • Zniżki na produkty i usługi Holding1, a w tym: wynajem samochodów w Grupie Express, wynajem auta na minuty – Traficar, zakup lub wynajem samochodów z Grupy PGD, zniżki na tankowanie na dedykowanej stacji benzynowej
  • Wyjazdy integracyjne, Mikołajki dla Dzieci
  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy
  • Organizujemy różnego rodzaju programy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Grupa DF PGD jest częścią Holding1:

holding1
Jest to polska grupa kapitałowa. Od 30 lat tworzy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego.

Kariera w Holding1

  • Tworzymy jasne, obiektywne kryteria oceny Kandydatów
  • Nie kierujemy się stereotypami i uprzedzeniami
  • Nie ingerujemy w sferę prywatności
  • Zawsze udzialamy informacji zwrotnej
  • W przypadku spawdzenia referencji kontaktujemy się wyłącznie z byłymi pracodawcami Kandydatów, zawsze ich o tym uprzednio informując
  • Cenimy zaufanie i uczciwość
  • Liczymy na Twoje zaangażowanie i profesjonalizm
holding-image
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza