Informacje podstawowe

Informacje podstawowe

Znajdź wszystko, czego potrzebujesz. Pełny przegląd oraz dostęp do części i akcesoriów w rozsądnej cenie. Świetny serwis mamy w naszym DNA. Nasz dział serwisowy to wyspecjalizowany zespół mechaników Ford, dysponujący najnowszymi technologiami, które pomogą Ci utrzymać samochód w doskonałym stanie. Wkładamy w naszą pracę tak dużo wysiłku, jak dużo Ford wkłada w zaprojektowanie i wyprodukowanie każdego pojazdu. Dzięki temu Twój samochód pozostanie bezpieczny, a jego wartość nie zmieni się pomimo upływu czasu. Możesz również oczekiwać najlepszych standardów obsługi Klienta, najnowszych części oraz specjalistów, którzy znają Twój pojazd jak własną kieszeń.

Sieć naszych serwisów mechanicznych korzysta z wieloletnich doświadczeń związanych z serwisową obsługą samochodów. Ekspercką wiedzę i umiejętności pracowników można mierzyć ich sukcesami w Olimpiadach Serwisowych Forda. Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa w naszym serwisie miała pod każdym względem wyjątkowy charakter.

Standardy

Proponujemy Klientom telefoniczne lub internetowe umawianie terminu wizyty. Obsługę serwisową rozpoczynamy od oględzin samochodu w recepcji przejazdowej, aby ustalić szczegółowy zakres i czas naprawy, by możliwie precyzyjnie określić termin odbioru samochodu oraz koszty. Jeśli podczas trwania naprawy okaże się, że konieczne są dodatkowe czynności, a cena naprawy i termin odbioru auta ulegną zmianie, to zostaną one wykonane tylko w przypadku akceptacji właściciela samochodu.

Zakres obsługi serwisowej:

 • przeglądy techniczne,
 • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne,
 • montaż akcesoriów (alarmy, haki, stałe systemy nawigacyjne, zestawy głośnomówiące, itp.),
 • serwis ogumienia,
 • możliwość udostępnienia samochodu zastępczego,
 • dokumentacja fotograficzna uszkodzeń,
 • interaktywna recepcja serwisowa,
 • internetowe zamawianie usług,
 • całoroczna myjnia ręczna.

Oferta serwisowa dla firm

Dla firm użytkujących samochody marki Ford mamy specjalną ofertę współpracy. Z każdym Klientem warunki współpracy uzgadniamy indywidualnie. Dla ułatwienia kontaktów i współpracy z firmami wyznaczyliśmy specjalną osobę, doradcę handlowego serwisu, który kompleksowo opiekuje się Klientami serwisu i dba o najlepszą realizację wymagań flotowych.

Rozwiązania serwisowe dla firm obejmują m.in.:

 • długoterminowe umowy serwisowe,
 • możliwość odbioru samochodu od Klienta,
 • ewidencja kosztów obsługi pojazdów (przesyłanie raportów i faktur za dany okres),
 • ryczałtowe rozliczanie przeglądów i napraw,
 • samochody zastępcze,
 • całodobowa opieka techniczna.

Dbałość o zadowolenia Klientów z obsługi serwisowej

Prowadzimy zaawansowane badania zadowolenia naszych Klientów z oferowanych usług. Są to badania telefoniczne skierowane do Klientów, którzy odwiedzili nasz serwis. W ciągu kilku dni po wizycie, pracownicy wyspecjalizowanego działu kontaktują się telefonicznie, aby dopytać o przebieg ostatniej wizyty serwisowej. Analizujemy wszystkie uwagi i opinie naszych Klientów. Jesteśmy wdzięczni za poświęcany nam czas i wszelkie informacje, które pozwalają nam lepiej poznawać i realizować oczekiwania naszych Klientów.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
  1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
 7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza