Odkryj

NOWY FORD KUGA

Przyciąga wzrok, pobudza wyobraźnię.

Elegancki, przestronny, całkowicie nowy, zelektryfikowany Ford Kuga. To pierwszy SUV Forda dostępny z systemem miękkiej hybrydy, systemem hybrydowym Plug-In i z pełnym hybrydowym zespołem napędowym. Wyposażony w nowe systemy wspomagania kierowcy. Zapewni najbardziej efektywną, komfortową i satysfakcjonującą jazdę, jaką kiedykolwiek oferował Ford Kuga.Nowa definicja podróży

Nowa Kuga jest pierwszym samochodem marki Ford, oferowanym z napędem hybrydowym Plug-in ładowanym z zewnętrznego źródła, systemem miękkiej hybrydy (MHEV) i pełnym hybrydowym układem napędowym (FHEV). Napędy hybrydowe oraz zaawansowane silniki benzynowe i wysokoprężne nowego Forda Kuga są przyjazne środowisku i zapewniają efektywną jazdę. To właśnie one piszą nową definicję podróży samochodami typu SUV.


Hybryda typu Plug-in
 

 

Mild Hybrid (MHEV)
 
 

 

 

 

 

Nowoczesny silnik wysokoprężny

Sprawdzi się na każdej drodze

Połączenie eleganckiej stylizacji z możliwościami SUV-a. Adaptacyjny tempomat, napęd na wszystkie koła (AWD) czy możliwość wyboru trybu jazdy zapewnią kontrolę nad pojazdem w różnych warunkach i podniosą komfort podróży.


Inteligentny tempomat z funkcją Stop & Go

Inteligentny tempomat z funkcją Stop & Go pozwala podróżować z ustawioną wcześniej, stałą prędkością. Ułatwia prowadzenie w gęstym ruchu ulicznym lub w korku. System nieustannie monitoruje drogę przed samochodem, a gdy wykryje obecność pojazdu z przodu, zwolni lub całkowicie zatrzyma auto i wyłączy silnik, aby nie zużywał ani jednej kropli paliwa. Gdy droga znów będzie pusta, system uruchomi silniki automatycznie przywróci ustawioną wcześniej prędkość. Całości dopełnia system kontroli pasa ruchu, który pomaga zapobiegać niezamierzonemu zjechaniu z pasa, dzięki czemu długie podróże stają się jeszcze przyjemniejsze i bezpieczniejsze.


Ważne informacjew zasięgu wzroku
 

 

Inteligentne reflektory
 
 

 

 

 

 

System Active Park Assist 2

Przygoda zaczyna się od komfortu

Nowa Kuga wyróżnia się stylistyką nadwozia łączącą wyrazistość formy z jej prostotą i doskonałymi proporcjami. Bardziej opływowa sylwetka zapewnia lepszą jakość jazdy. Eleganckie skórzane wykończenia wnętrza oraz panoramiczny dach dodają stylu. Każdy element nowego Forda Kuga podkreśla jego wyjątkowy, energiczny charakter. Z kolei liczne zaawansowane technologie troszczą się o przyjemność jazdy już od pierwszego kilometra.


Komfort i harmonia z samochodem

Ford Kuga może być teraz wyposażony w wbudowany modem FordPass Connect, który wraz z aplikacją FordPass zapewniają szereg powiązanych usług dostępnych w samochodzie i za pośrednictwem smartfonu. Nowy modem FordPass Connect ułatwia podróżowanie.

 • Live Traffic przekazuje co 30 sekund aktualne informacje o ruchu drogowym do systemu nawigacji SYNC 3, aby umożliwić wybranie najlepszej trasy
 • samochodowy punkt Wi-Fi umożliwia kierowcy i pasażerom szybkie połączenie z Internetem nawet dziesięciu urządzeń
 • w razie wypadku modem FordPass Connect nawiąże połączenia ze służbami ratowniczymi w systemie eCall, podając lokalizację pojazdu
 • za pomocą aplikacji w smartfonie zdalnie można zlokalizować samochód, otworzyć i zamknąć drzwi, uruchomić silnik

Ford SYNC 3 ze sterowaniem głosowymi ekranem dotykowym
 

 

Zlokalizuj publiczne stacje ładowania przy użyciu smartfona z NewMotion
 
 

 

 

 

 

Doskonała jakość muzyki. Nowy system nagłośnieniowy B&O

Z myślą o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo Twoje, Twojej rodziny, a także innych uczestników ruchu to dla nas podstawa. Dlatego zaawansowane technologie zadbają o maksymalną kontrolę nad pojazdem, ostrzegą Cię przed zagrożeniem na drodze, a nawet pomogą uniknąć kolizji.

 

System stabilizacji toru jazdy przyczepy (Trailer Sway Control)
 

 

Ciągła ochrona przed przewróceniem 
 
 

 

 

 

 

System pomiaru ciśnienia  w oponach
 

Użytkowanie

Wyrafinowany, nowoczesny design z zewnątrz. Funkcjonalny i elegancki wewnątrz. Nowy Ford Kuga to idealny samochód na codzienne podróże i weekendowe spotkanie z przygodą. Umożliwia holowanie przyczepy do 2100 kg w przypadku samochodu z silnikiem wysokoprężnym 2,0-litra, lub 1500 kg w przypadku samochodu hybrydowego Plug-in.


Funkcjonalny układ foteli drugiego rzędu

Wnętrze nowego Forda Kuga cechuje komfort, przestronność i elastyczność. Potrzebujesz więcej miejsca w bagażniku? A może chcesz dać pasażerom z tyłu więcej przestrzeni na nogi? Cały drugi rząd siedzeń można przesunąć do tyłu, uzyskując najlepszą w klasie długość przestrzeni na nogi wynoszącą 1 035 mm lub można go przesunąć do przodu, by powiększyć bagażnik o 67 litrów.


Relingi dachowe
 

 

Imponujące zdolności holownicze
 
 

 

 

 

 

Przestronny i praktyczny
 

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
  1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
 7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza